Stadsauktion #53 - Estate auction

Auction Description

438 Items

20
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
Stråkar och 1 etui medföljer. Bruksslitage. Längd 60.5 cm.
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
Förgylld, konturerad ram. Glas defekt, slitage. 66x55 cm.
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD

438 Items

20