Sign In
Create Account
BIDDERS
AUCTIONEERS

Stadsauktion #53 - Estate auction

Auction Description

438 Items

20
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
1 Bid
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
Varav 4 signerade "V. Sjöberg". Höjd 19-24 cm.
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
1 Bid
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids

03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids

03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
Cremevit och brun. Bruksslitage. Höjd 10, längd 22 cm.
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD
03:00 AM PT
May 6 2012
Sign In
0 Bids
SOLD

438 Items

20