Skåp, 1960/70-tal, Teak - May 06, 2012 | Auktionshuset I Solna In Stockholm

SKÃ…P, 1960/70-tal, teak

item-11536496=1
SKÃ…P, 1960/70-tal, teak
SKÃ…P, 1960/70-tal, teak
Fanerad, rak form, tvådelat. 2 skjutdörrar med bakomliggande grönmålad hyllinredning, 2 lådor och ytterligare 2 skjutdörrar med hyllplan. Draghandtag i trä. Slitage. Höjd 172.5, bredd 90, djup 45 cm.
See lot description.
  • 20%

SKÃ…P, 1960/70-tal, teak

Estimate SEK 500 - SEK 1,000
Starting Price SEK 500

Item located in Solna, Stockholm, se

Auktionshuset i Solna

Auktionshuset i Solna

Solna, Sweden36 Followers