SKÃ…P, 1960/70-tal, teak
Fanerad, rak form, tvådelat. 2 skjutdörrar med bakomliggande grönmålad hyllinredning, 2 lådor och ytterligare 2 skjutdörrar med hyllplan. Draghandtag i trä. Slitage. Höjd 172.5, bredd 90, djup 45 cm.
See lot description.
- 20%
SKÃ…P, 1960/70-tal, teak
Estimate SEKÂ 500 - SEKÂ 1,000
Item located in Solna, Stockholm, seSee Policy for Shipping