Månskenslampa, 1800-tal, Mässing/glas - May 06, 2012 | Auktionshuset I Solna In Stockholm

MÅNSKENSLAMPA, 1800-tal, mässing/glas

item-11536497=1
1 ljuspunkt. Rosa glas. Slitage. Höjd 30, längd 70, djup 20 cm.
See lot description.
  • 20%

Estimate SEK 800 - SEK 1,600
Starting Price SEK 800

Item located in Solna, Stockholm, se

Auktionshuset i Solna

Auktionshuset i Solna

Solna, Sweden37 Followers