MÅNSKENSLAMPA, 1800-tal, mässing/glas
1 ljuspunkt. Rosa glas. Slitage. Höjd 30, längd 70, djup 20 cm.
See lot description.
- 20%
Estimate SEK 800 - SEK 1,600
Item located in Solna, Stockholm, seSee Policy for Shipping