Sorry, auction ended. Shop available items:

28: FIGURIN, stengods, 1980-tal, LILLEMOR MANNERHEIM (1

Lot 28 View Catalog

Utter. Undersida signerad "Lillemor" och stämplad "WWF" samt "ARABIA FINLAND". Smärre slitage. Höjd 17 cm.

See lot description.

20%

Estimate kr500 – kr1,000
Starting Bid kr500
live auction started on
Se Auction
3:00 AM - May 06, 2012
Ended
Auctioneer
Auktionshuset i Solna

Contact

Krysshammarvagen 34
Solna, 171 57
Sweden

ASK AUCTIONEER A QUESTION