FÅTÖLJ, 1960/70-tal, jakaranda, "Sirocco", ARNE NOR
Stomme av jakaranda med sits och rygg i ljusbrunt läder. "Sirocco" introducerades 1964. Etikettmärkt. Bruksslitage.
See lot description.
- 20%
Estimate SEK 1,000 - SEK 2,000
Item located in Solna, Stockholm, seSee Policy for Shipping