Byrå, Empirestil - May 06, 2012 | Auktionshuset I Solna In Stockholm

BYRÅ, empirestil

item-11536521=1
BYRÅ, empirestil
BYRÅ, empirestil
Fanerad, rak form. Rektangulär träskiva på 4 lådor med beslag i form av kransar. Flankerande pelare. Slitage. Höjd 79.5, bredd 94.5, djup 51 cm.
See lot description.
  • 20%

BYRÅ, empirestil

Estimate SEK 2,000 - SEK 4,000
Starting Price SEK 2,000

Item located in Solna, Stockholm, se

Auktionshuset i Solna

Auktionshuset i Solna

Solna, Sweden36 Followers