BYRÅ, empirestil
Fanerad, rak form. Rektangulär träskiva på 4 lådor med beslag i form av kransar. Flankerande pelare. Slitage. Höjd 79.5, bredd 94.5, djup 51 cm.
See lot description.
- 20%
BYRÅ, empirestil
Estimate SEK 2,000 - SEK 4,000
Item located in Solna, Stockholm, seSee Policy for Shipping