BORD, Förenades Möbler
Fanerat. Konturerad skiva på utsvängda och kopplade ben. Under skiva brickmärkt "Förenades FM Möbler A.-B. FÖRENADE MÖBELFABRIKERNA, LINKÖPING". Bruksslitage. Höjd 60.5 99x54.5 cm.
See lot description.
- 20%
BORD, Förenades Möbler
Estimate SEK 300 - SEK 600
Item located in Solna, Stockholm, seSee Policy for Shipping