ROLAND SVENSSON, litografier, 3 st
Varierande stadsmotiv, varav 1 interiör. Signerade och numrerade 12/250, 94/250 och 92/250. 21.5x17 (37.5x30) cm.
See lot description.
- 20%
Estimate SEK 300 - SEK 600
Item located in Solna, Stockholm, seSee Policy for Shipping