LJUSSTAKAR, 1 par, 1960/70-tal, emalj/metall, Norge
1 ljusarm, orange emalj. Indraget liv och rund fot. Båda undersidor etikettmärkta. Smärre slitage. Höjd 10 cm.
See lot description.
- 20%
Estimate SEK 200 - SEK 400
Item located in Solna, Stockholm, seSee Policy for Shipping