Ljusstakar, 1 Par, 1960/70-tal, Emalj/metall, Norge - May 06, 2012 | Auktionshuset I Solna In Stockholm

LJUSSTAKAR, 1 par, 1960/70-tal, emalj/metall, Norge

item-11536530=1
1 ljusarm, orange emalj. Indraget liv och rund fot. Båda undersidor etikettmärkta. Smärre slitage. Höjd 10 cm.
See lot description.
  • 20%

Estimate SEK 200 - SEK 400
Starting Price SEK 200

Item located in Solna, Stockholm, se

Auktionshuset i Solna

Auktionshuset i Solna

Solna, Sweden36 Followers