BENGT LINDSTRÖM, färglitografi
Figurkomposition. Signerad och märkt "EA". 74x54 (85.5x66) cm.
See lot description.
- 20%
Estimate SEK 1,000 - SEK 2,000
Item located in Solna, Stockholm, seSee Policy for Shipping