CREMEKOPPAR, 2 st, porslin, Danmark, Bing & Grönda
Blå dekor av blommor mot vit fond. Undersida stämplad och signerad. Höjd 8 cm.
See lot description.
- 20%
Estimate SEK 100 - SEK 200
Item located in Solna, Stockholm, seSee Policy for Shipping