VAS, glas, GÖRAN WÄRFF, Kosta
Nyanser i grönt och blått. Etikettmärkt. Undersida signerad "Kosta 47946-10 G.Wärff". Slitage. Höjd 14 cm.
- 23%
VAS, glas, GÖRAN WÄRFF, Kosta
Estimate SEK 200 - SEK 400
Item located in Solna, seSee Policy for Shipping