VAS, Orrefors, SIMON GATE, "Tusen fรถnster"
Klarglas med slipad dekor. Signerad. Obetydligt slitage. Hรถjd 23.5 cm.
- 23%
Estimate SEKย 500 - SEKย 1,000
Item located in Solna, seSee Policy for Shipping