KANNA, mässing, N. G. Lindeberg, Sundsvall
Svängd pip. Handtag i trä. Stämplad. Slitage. Höjd 16.5 cm.
- 23%
Estimate SEK 100 - SEK 200
Item located in Solna, seSee Policy for Shipping