Hevesy, Iván A fényképezés nagy mesterei.(dt. Große
Hevesy, Iván
A fényképezés nagy mesterei.(dt. Große Meister der Photographie). Budapest, Hatschek és Farkas. (1940). 149, (3) S. OPpbd.(minimal berieben, bestossen u. fleckig).
Mit Aufnahmen von Henry Fox Talbot, David Octavius Hill, Nadar, Henri Le Secq, Robert Demachy, Rudolf Dührkoop, Eugène Atget, Helmar Lerski, Liu-Shu-Chong, Albert Renger-Patzsch, Kurt Hielscher, Károly Escher, Martin Munkácsi, Jean Moral, Rudolf Balogh, Max Alpert, José Ortiz Echagüe, Erna Lendvai-Dircksen, Kata Kálmán, Edward Weston, Ansel Adams und Emmanuel Sougez.
- 21%
Estimate €120 - €180
Item located in Berlin, deSee Policy for Shipping