Claudius Aelianus
Claudius Aelianus .Peri zoon idiotetos biblia 17. Aeliani De natura animalium libri 17. cum animadversionibus Conradi Gesneri, et Danielis Wilhelmi Trilleri: curante Abrahamo Gronovio, qui et suas adnotationes adjecit
Basileae: apud Joh. Ludov. Brandmullerum, 1750 Due parti in un volume in-4° (mm 224x169). Pagine xii, xxix, [39], 1128, [92]. Marca incisa in legno al frontespizio, finalini xilografici. Bruniture, arrossature. Legatura coeva in pergamena su cartone, titoli in oro su falso tassello e numerazione in oro su tassello verde al dorso a cinque nervi, tagli spruzzati, lievi abrasioni. (1)
- 27% up to €100,000.00
- 21% above €100,000.00
Claudius Aelianus
Estimate €100 - €200
Item located in Rome, ITSee Policy for Shipping