Claudius Aelianus - Nov 11, 2014 | Forum Auctions In Italy In Italy

Lot 0068

Claudius Aelianus

item-27182539=1
item-27182539=2
Claudius Aelianus
Claudius Aelianus
Claudius Aelianus .Peri zoon idiotetos biblia 17. Aeliani De natura animalium libri 17. cum animadversionibus Conradi Gesneri, et Danielis Wilhelmi Trilleri: curante Abrahamo Gronovio, qui et suas adnotationes adjecit

Basileae: apud Joh. Ludov. Brandmullerum, 1750 Due parti in un volume in-4° (mm 224x169). Pagine xii, xxix, [39], 1128, [92]. Marca incisa in legno al frontespizio, finalini xilografici. Bruniture, arrossature. Legatura coeva in pergamena su cartone, titoli in oro su falso tassello e numerazione in oro su tassello verde al dorso a cinque nervi, tagli spruzzati, lievi abrasioni. (1)
  • 27% up to €100,000.00
  • 21% above €100,000.00

Claudius Aelianus

Estimate €100 - €200
Starting Price €100

Item located in Rome, IT

Forum Auctions in Italy

Forum Auctions in Italy

Rome, Italy60 Followers