Jules Fleury
geb. 1845 - Angler am Fluss - Öl/Lwd. 51 x 68,5 cm. Sign. r. u.: Jules Fleury. Rahmen.
- 23% up to €10,000.00
- 23% up to €50,000.00
- 23% above €50,000.00
Estimate €950 - €1,150
Item located in Hannover, deSee Policy for Shipping