"Il riposo del pastore" olio sec.XVIII, cornice
"Il riposo del pastore" olio sec.XVIII, cornice in legno dorato
cm. 91x72
cm. 91x72
- 26% up to €100.00
- 26% up to €100,000.00
- 26% above €100,000.00
Estimate €400 - €450
Item located in Genoa, itSee Policy for Shipping