Siegfried Zademack
1952 Bremen - Mann am Abgrund - Öl/Lwd. 80 x 80 cm. Sign. und dat. r. u.: S. Zademack / 1990. Rahmen.
- 23% up to €10,000.00
- 23% up to €50,000.00
- 23% above €50,000.00
Estimate €2,000 - €2,500
Item located in Hannover, deSee Policy for Shipping