Grisley, Gabriel Viridarium Lusitanum in quo arborum,
View More Items in Home & DécorRelated Home & Décor
More Items in Home & Décor
Viridarium Lusitanum in quo arborum, fructium, herbarum differentiae onomasti insertae, quas ager Ulyssiponensis ultra citraque Tagum ad trigesimun usque lapidem profert. Acessere Joannis Raii deauctore & opere judicium ... Veronae juxta editionem quae pr odiit Ulyssipone ex praelo Antonii Craessbeeck (1661). Verona, Typis Seminarii, 1739. 110 S. Schlichter Ppbd. (kl. Fehlstelle am Rücken, berieben).
One of only 120 numb. copies, printed on mould-made paper. - Modest paperback (small material loss to spine, rubbed). - Very rare.
Eins von nur 120 num. Exemplaren, auf Bütten gedruckt. - Vgl. Pritzel 3602 - Rarissimum.
- 21%
Estimate €200 - €220
Item located in Berlin, deSee Policy for Shipping