Grisley, Gabriel Viridarium Lusitanum In Quo Arborum, - Nov 29, 2014 | Jeschke Jadi Auctions Berlin Gmbh In Germany

Grisley, Gabriel Viridarium Lusitanum in quo arborum,

Related Home & Décor

More Items in Home & Décor

View More
item-32029626=1
Viridarium Lusitanum in quo arborum, fructium, herbarum differentiae onomasti insertae, quas ager Ulyssiponensis ultra citraque Tagum ad trigesimun usque lapidem profert. Acessere Joannis Raii deauctore & opere judicium ... Veronae juxta editionem quae pr odiit Ulyssipone ex praelo Antonii Craessbeeck (1661). Verona, Typis Seminarii, 1739. 110 S. Schlichter Ppbd. (kl. Fehlstelle am Rücken, berieben).
One of only 120 numb. copies, printed on mould-made paper. - Modest paperback (small material loss to spine, rubbed). - Very rare.
Eins von nur 120 num. Exemplaren, auf Bütten gedruckt. - Vgl. Pritzel 3602 - Rarissimum.
  • 21%

Estimate €200 - €220
Starting Price €130

Item located in Berlin, de