Eugenio Lucas Velà zquez_x000D_ (Madrid 1817 - Madrid
Corrida Olio su tela, in cornicecm. 25x40 lxhxp 25 x 40 cm
- 23%
Estimate €9,000 - €10,000
Item located in Florence, itSee Policy for Shipping