Jean-Dominique VAN CAULAERT (1897-1979) Vierge à
Jean-Dominique VAN CAULAERT (1897-1979)
Vierge à l'enfant
Huile sur toile
79 x 63,5 cm (accidents)
Vierge à l'enfant
Huile sur toile
79 x 63,5 cm (accidents)
- 25% up to €500,000.00
- 25% above €500,000.00
Estimate €300 - €400
Item located in Antibes, frSee Policy for Shipping