Fine Art Auction | Aukcja Dziel Sztuki 2017-10-17 Auction - 62 Price Results - Piekna Gallery Auction House in Mazovia

Henryk Stazewski - Relief NR. 16/1971Ryszard Winiarski CHANCE IN GAME FOR ONEStanisław Fijalkowski (1922) - XII.58
Warsaw, Mazovia, Poland

Fine Art Auction | Aukcja Dziel Sztuki

Fine art auction of well known Polish artists. All objects excluding lots nubmer: 54, 55 ,61 and 62 will have additional droit de suit chargé applied. | Aukcja dziel sztuki znamienitych polskich artystów. Do wszystkich obiektow, wyłączając numery 54, 55, 61 i 62 zostaną doliczone dodatkowe opłaty z tytułu droit de suit.
Lot Number: Lowest
Judyta Sobel no title | bez tytulu: oil on canvas, 1959, 86,5 x 71 cm, signed: J.SOBEL / 59 | olej na plótnie, 1959 , 86,5 x 71 cm, sygn. p.d.: J.SOBEL / 59
0001: Judyta Sobel no title | bez tytuluEst. PLN 15,000-PLN 20,000
Jan Lebenstein: mixed technique on paper, 1968, 60 x 32 cm, signed: Lebenstein | technika mieszana na papierze, 1968, 60 x 32 cm, sygn.p.d.: Lebenstein
0002: Jan LebensteinEst. PLN 8,000-PLN 12,000
Jan Lebenstein - Woman on a donkey | Kobieta na oś: own technique, paper, 1969, 60 x 46 cm, signed: Lebenstein 69 | technika włansa, papier, 1969, 60 x 46 cm, sygn.p.d.: Lebenstein 69
0003: Jan Lebenstein - Woman on a donkey | Kobieta na ośEst. PLN 10,000-PLN 15,000
Jan Lebenstein - SAUTERELLE: own technique, canvas, board, 55 x 46,5 cm, signed: Lebenstein 70 | technika własna, płótno, płyta, 55 x46,5 cm, sygn.: Lebenstein 70
0004: Jan Lebenstein - SAUTERELLEEst. PLN 80,000-PLN 120,000
Ryszard Winiarski CHANCE IN GAME FOR ONE: own technique, board, 1989, 62 x 62 cm, signed: Winiarski'89 | technika wlasna, plyta, 1989, 62 x 62 cm, sygn.p.d.: Winiarski'89
0005: Ryszard Winiarski CHANCE IN GAME FOR ONEEst. PLN 40,000-PLN 60,000Lot Passed
Ryszard Winiarski CHANCE IN GAME FOR ONE: oil on canvas, 1996, 50 x 40 cm, signed: Winiarski'96 | olej na płótnie, 1996, 50 x 40 cm, sygn. p.d.: Winiarski'96
0006: Ryszard Winiarski CHANCE IN GAME FOR ONEEst. PLN 20,000-PLN 30,000Lot Passed
Wladyslaw Jackiewicz - OBRAZ I: oil on canvas, 1959, 115 x 85 cm, signed: Jackiewicz | olej na plotnie, 1959, 115 x 85 cm, sygn. p.d.: Jackiewicz
0007: Wladyslaw Jackiewicz - OBRAZ IEst. PLN 20,000-PLN 40,000Lot Passed
Władysław Jackiewicz OBRAz XII: oil on canvas, 1994, 150 x 130 cm, signed: Jackiewicz | olej na plotnie, 1994, 150 x 130 cm, sygn. p.d.: Jackiewicz
0008: Władysław Jackiewicz OBRAz XIIEst. PLN 15,000-PLN 20,000
Zbigniew Gorlak - CZERWONA KROWA: acrylics on canvas, 2011, 100 x 100 cm, signed: RED CAW / 100x100/2011/GORLAK | akryl na plotnie, 2011, 100x100 cm, sygn. na odwrocie: "Czerwona krowa"/ akryl na plotnie/ 100x100/ 2011 rok/ Gorlak
0009: Zbigniew Gorlak - CZERWONA KROWAEst. PLN 10,000-PLN 15,000Lot Passed
Jan Dobkowski NOKTURN CIII: acrylics on canvas, 2004, 100 x 120 cm, signed: Jan Dobkowski / "NOKTURN CIII" 2004 ROK / ACRYL/100x120cm | akryl na plotnie, 2004, 100 x 120 cm, sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski / "NOKTURN CIII"
0010: Jan Dobkowski NOKTURN CIIIEst. PLN 20,000-PLN 25,000
Jan Dobkowski - SAMURAJ: acrylics on canvas, 1984, 97 x 147 cm, signed: Jan Dobkowski / "SAMURAJ" 1984 / akryl 97x147cm | akryl na plotnie, 1984, 97 x 147 cm, sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski / "SAMURAJ" 1984 / akryl 97x147cm
0011: Jan Dobkowski - SAMURAJEst. PLN 20,000-PLN 25,000
Iwo Zaniewski - Na plazy z bialym parasolem: oil on canvas, 2004, 116 x 86 cm, signed: Iwo Zaniewski 04 | olej na plotnie, 2004, 116 x 86 cm, sygn.: Iwo Zaniewski 04
0012: Iwo Zaniewski - Na plazy z bialym parasolemEst. PLN 20,000-PLN 25,000Lot Passed
Andrzej Marian Bartczak - Symetria Tajemnicy: wood, paper, canvas, rope, object, 1981, 39 x 35 cm, signed: ABARTCZAK 81 | drewno papier, plotno, sznurek, przedmiot, 1981, 39 x 35 cm, sygn. l.d.: ABARTCZAK 81
0013: Andrzej Marian Bartczak - Symetria TajemnicyEst. PLN 6,000-PLN 8,000Lot Passed
Ireneusz Pierzgalski - Obraz zyletkowy: own technique, plywood, 1976, 79 x 64,5 cm, on the reverse: IRENEUSZ/PIERZGALSKI/1967/79x64,5 | technika wlasna, plyta, 1976, 79 x 64,5 cm, sygn. na odwrociu: IRENEUSZ/PIERZGALSKI/1967/79x64,5
0014: Ireneusz Pierzgalski - Obraz zyletkowyEst. PLN 20,000-PLN 30,000
Henryk Stazewski - Relief NR. 16/1971: mixed technique on beaverboard, metal, 1971, 53 x53 cm, sticker on the reverse: HENRYK STAZEWSKI/ Relief Nr 16/1971/1971/53x53 cm/Metal/GALERIE-M/BOCHUM | technika mieszana na plycie pilsniowej,
0015: Henryk Stazewski - Relief NR. 16/1971Est. PLN 250,000-PLN 300,000
Henryk Stazewski - no title/bez tytułu: mixed technique on beaverboard, 1981, 33 x 33 cm, on the reverse: 1981/H.Stazewski | technika mieszana na plycie pilsniowej, 1981, 33 x 33 cm, na odwrociu: 1981/H.Stazewski
0016: Henryk Stazewski - no title/bez tytułuEst. PLN 25,000-PLN 35,000Lot Passed
Henryk Musiałowicz - cykl RODZINA 1976: mixed technique on board, 1976, 47 x 49 cm, signed top right: MUSIALOWICZ | technika mieszana na desce, 1976, 47 x 49 cm, sygn.: MUSIALOWICZ
0017: Henryk Musiałowicz - cykl RODZINA 1976Est. PLN 10,000-PLN 12,000
Pawel Kowalewski (1958) - NIGDY WAM NIE POKAZE: Pawel Kowalewski (1958) - NIGDY WAM NIE POKAZE BIALEJ CHORAGWI DZIWYoil on canvas, 1982, 90 x 120 cm, on the reverse: NIGDY WAM NIE POKAZE/ BIALEJ CHORAGWI/ DZIWY/PAWEL KOWALEWSKI | olej na plotnie,
0018: Pawel Kowalewski (1958) - NIGDY WAM NIE POKAZEEst. PLN 30,000-PLN 40,000
Edward Dwurnik (1943) - Turysci: oil on canvas, 1971, 114 x 146 cm,on the reverse: 197 TURYSCI E.DWURNIK?1971.IX/97 IV/97V/ przemalowany XII 1972, author's sticker: 1971 IX - 1972 XII/ Edward Dwurnik przemalowany/CYKL IV
0019: Edward Dwurnik (1943) - TurysciEst. PLN 40,000-PLN 50,000Lot Passed
Jacek Sienicki (1928-2000) - OKNO: oil on canvas, 1981, 116x 89 cm, signed bottom right: XI 81 JS | olej na plotnie, 1981, 116 x 89 cm, sygn.: XI 81 JS
0020: Jacek Sienicki (1928-2000) - OKNOEst. PLN 20,000-PLN 30,000
Zygmunt Menkes ( 1896-1986) - no title/bez tytułu: oil on canvas, 67,5 x 55 cm, signed top left: MENKES, Tepper Gallery, New York, Collection of Irena Stern, NY | olej na plotnie, 67,5 x 55 cm, sygn.: MENKES, Tepper Gallery, Nowy Jork, kolekcja
0021: Zygmunt Menkes ( 1896-1986) - no title/bez tytułuEst. PLN 50,000-PLN 70,000
Wojciech Leder ( 1960) - no title/bez tytułu: oil on canvas, 2011, 114 x 145,5 cm, on the reverse: Wo.LEDER 2011 | olej na plotnie, 2011, 114 x 145,5 cm, na odwrocie: Wo.LEDER 2011
0022: Wojciech Leder ( 1960) - no title/bez tytułuEst. PLN 15,000-PLN 20,000
Tomasz Jaśkiewicz (1932-1991) - Zapis z obszaru: oil on canvas, 1989, 62 x 54 cm,on the reverse: T.Jaskewicz "ZAPIS Z OBSZARU CISZY V" A 1989 | olej na plotnie, 1989, 62 x 54 cm, na odwrocie: T. Jaskiewicz "ZAPIS OBSZARU CISZY V" A 1989
0023: Tomasz Jaśkiewicz (1932-1991) - Zapis z obszaruEst. PLN 10,000-PLN 15,000Lot Passed
Jarosław Chrabąszcz (1960) - Hiperjajo: oil,wax on board, 2008, 110 x 90 cm, on the reverse: "Hiperjajo"/Jarosław Chrabaszcz 2008r. | olej, wosk na plotnie, 2008, 110 x 90 cm, na odwrocie: "Hiperjajo"/Jarosław Chrabaszcz 2008r.
0024: Jarosław Chrabąszcz (1960) - HiperjajoEst. PLN 8,000-PLN 12,000Lot Passed