I Charity Libertus Art & Charity Auction 2015-07-23 Auction - 33 Price Results - Foundation Libertus Charity Auction House in pl

Lot Number: Lowest
Apocalyptic: Arkadiusz Dzielawski, Apocalyptic, 2011, oil on plywood / olej na dykcie malarskiej, in the frame / w ramie, sieze / rozmiar:116x101 without frame / bez ramy, 153x140 in frame / w ramie
0001: ApocalypticEst. PLN 8,000-PLN 12,000Lot Passed
Kingdom: Arkadiusz Dzielawski, Kingdom / Krlestwa, 2011, oil on plywood / olej na dykcie malarskiej, in the frame / w ramie, sieze / rozmiar: 117x102 without frame / bez ramy,
0002: KingdomEst. PLN 9,000-PLN 13,000Lot Passed
Zahir: Arkadiusz Dzielawski, Zahir, 2011, oil on plywood / olej na dykcie malarskiej, in the frame / w ramie, sieze / rozmiar: 85x126 without frame / bez ramy, 117x158 in frame / w ramie
0003: ZahirEst. PLN 7,000-PLN 11,000Lot Passed
The Birth of Venus: Arkadiusz Dzielawski, The Birth of Venus / Narodziny Wenus, 2012, oil on plywood / olej na dykcie malarskiej, in the frame / w ramie, sieze / rozmiar: 120x100 without frame / bez ramy, 150x130 in
0004: The Birth of VenusEst. PLN 9,000-PLN 12,000Lot Passed
Windmill 01 / wiatrak 01: Jola Jastrząb, Windmill 01 / Wiatrak 01, 2008, oil on canvas / olej na płtnie, size / rozmiar 120x180
0005: Windmill 01 / wiatrak 01Est. PLN 2,000-PLN 5,000Lot Passed
Windmill 02 / Wiatrak 02: Jola Jastrzab, Windmill 01 / Wiatrak 01, 2008, oil on canvas / olej na pltnie, size / rozmiar 180x120
0006: Windmill 02 / Wiatrak 02Est. PLN 2,000-PLN 5,000Lot Passed
Big City Faces / Twarze Wielkomiejskie: Wojciech Kolsut, Big City Faces / Twarze Wielkomiejskie, oil on plywood / olej na dykcie, size / rozmiar 90x50cm with frame / z oprawa
0007: Big City Faces / Twarze WielkomiejskieEst. PLN 1,500-PLN 4,500Lot Passed
Woman Face / Twarz Kobiety: Wojciech Kolsut, Woman Face / Twarz Kobiety, oil on plywood / olej na dykcie, size / rozmiar 50x60cm with frame / z oprawa
0008: Woman Face / Twarz KobietyEst. PLN 1,200-PLN 4,000Lot Passed
On the Beach / Na plaży: Wojciech Kolsut, On the Beach / Na plaży, oil on plywood / olej na dykcie, size / rozmiar 50x60cm with frame / z oprawa
0009: On the Beach / Na plażyEst. PLN 1,200-PLN 4,000Lot Passed
Autumn under foot / Jesień pod stopami: Tomasz Man, Autumn under foot / Jesień pod stopami, acrylic on canvas / akryl na płtnie, size / rozmiar 40x50cm
0010: Autumn under foot / Jesień pod stopamiEst. PLN 1,000-PLN 3,000Lot Passed
Green botle / Zielona butelka: Andrzej Sajewski, Green botle / Zielona butelka, oil on canvas / olej na płtnie, size / rozmiar 60x50cm in frame / oprawiony
0011: Green botle / Zielona butelkaEst. PLN 1,500-PLN 3,000Lot Passed
One Flew Over the Cuckoos Nest: Andrzej Sajewski, One Flew Over the Cuckoos Nest / Lot nad kukułczym gniazdem, oil on canvas / olej na plotnie, size / rozmiar 50x70cm in frame / oprawiony
0012: One Flew Over the Cuckoos NestEst. PLN 2,000-PLN 6,000Lot Passed
Night Train to Lisbon: Andrzej Sajewski, Night Train to Lisbon / Nocny pociąg do Lizbony, oil on canvas / olej na plotnie, size / rozmiar 50x70cm in frame / oprawiony
0013: Night Train to LisbonEst. PLN 2,000-PLN 6,000Lot Passed
Loneliness in the network: Andrzej Sajewski, Loneliness in the network / Samotnosc w sieci, oil on canvas / olej na plotnie, size / rozmiar 60x80cm in frame / oprawiony
0014: Loneliness in the networkEst. PLN 3,000-PLN 8,000Lot Passed
From Here to Eternity: Andrzej Sajewski, From Here to Eternity / Stad do wiecznosci, oil on canvas / olej na plotnie, size / rozmiar 70x90cm in frame / oprawiony
0015: From Here to EternityEst. PLN 4,000-PLN 9,000Lot Passed
Stan zawieszenia: Andrzej Sajewski, Stan zawieszenia, oil on canvas / olej na plotnie, size / rozmiar 50x70cm in frame / oprawiony
0016: Stan zawieszeniaEst. PLN 3,000-PLN 7,000Lot Passed
The structures of life / Struktury zycia: Krystyna Szwajkowska, The structures of life / Struktury zycia, lithograph / litografi, size / rozmiar 60x53cm
0017: The structures of life / Struktury zyciaEst. PLN 1,000-PLN 2,000Lot Passed
Green Car / Zielony samochod: Bartosz Siorek, Green Car / Zielony samochod, lithograph / 3D graphics / grafika 3D, print / wydruk, size / rozmiar 30x40cm
0018: Green Car / Zielony samochodEst. PLN 100-PLN 500Lot Passed
Red Bus / Czerwony autobus: Bartosz Siorek, Red Bus / Czerwony autobus, 3D graphics / grafika 3D, print / wydruk, size / rozmiar 30x40cm
0019: Red Bus / Czerwony autobusEst. PLN 100-PLN 500Lot Passed
Warsaw / Warszawa: Bartosz Siorek, Warsaw / Warszawa, 3D graphics / grafika 3D, print / wydruk, size / rozmiar 30x40cm
0020: Warsaw / WarszawaEst. PLN 100-PLN 500Lot Passed
Moto: Bartosz Siorek, Moto, 3D graphics / grafika 3D, print / wydruk, size / rozmiar 30x40cm
0021: MotoEst. PLN 100-PLN 500Lot Passed
Robot: Bartosz Siorek, Robot, 3D graphics / grafika 3D, print / wydruk, size / rozmiar 100x70cm
0022: RobotEst. PLN 150-PLN 550Lot Passed
Krk before the storm: Agnieszka Korczak, Krk before the storm / Krk przed burza, pastel / pastel sucha, size / rozmiar 28x35cm
0023: Krk before the stormEst. PLN 300-PLN 1,000Lot Passed
Summer / Lato w Małusach: Agnieszka Korczak, Summer / Lato w Małusach, oil on canvas / olej na płutnie, size / rozmiar 55x65cm
0024: Summer / Lato w MałusachEst. PLN 500-PLN 1,500Lot Passed