×
0 selections
0 selections
Lot 0010
Tvådelad. Krönt av rundat överstycke. Överlåda, skrivklaff med bakomliggande lådinredning och grönt inlägg samt 3 byrålådor. Nyckelskyltar i ben och runda beslag i mässing. Slitage, fanerskador. Höjd 146, bredd 111.5, djup 56 cm.

  • 23%

10: CHIFFONJE, mahogny, 1800-tal, empirestil

Estimate SEK 4,000 - SEK 8,000Jun 17, 2012