×
0 selections
0 selections
Lot 0019
Dekor av klöver mot vit fond. Smärre bruksslitage. Höjd 14, 20.5x15.5 cm.

  • 23%

19: SKÅL MED LOCK, 1960/70-tal, "Apila", BIRGER KAIPIAI

Estimate SEK 300 - SEK 600Jun 17, 2012