×
0 selections
0 selections
Lot 0170
Rund klaff med bakomliggande skrivinredning. Undertill 3 byrålådor med draghandtag. Bruksslitage. Höjd 97, 90x47 cm.

Starting Bid

SEK400.00

  • 23%

SEKRETÄR, 1940/50-tal, SMI, Bröderna Gustavsson AB,

Auction ended on Sun, Mar 16, 2014
Estimate SEK800 - SEK1,200
|Sell a Similar Item
Bidder
Bid
Competing Bid
SEK600.00
Competing Bid
SEK550.00
Competing Bid
SEK500.00
Competing Bid
SEK450.00
Competing Bid
SEK400.00
Starting Bid
SEK400.00
Interested in this item?Save to 'Saved Items' to access later.