×
0 selections
0 selections
Lot 0052
KARABAGH Kaukasus, frühes 20. Jh. 169 x 117 cm. Gebrauchsspuren.

Starting Bid

€300.00

  • 28%

KARABAGH Kaukasus, frühes 20. Jh. 169 x 117 cm.

Estimate €300 - €330
|Sell a Similar Item
Bidder
Bid
Internet Bid
€300.00
Starting Bid
€300.00