×
0 selections
0 selections
Lot 0062
TEKKE Russland, Ende 19. Jh. 149 x 125 cm. Gebrauchsspuren.

Starting Bid

€80.00

  • 28%

TEKKE Russland, Ende 19. Jh. 149 x 125 cm.

Estimate €80 - €88
|Sell a Similar Item
Bidder
Bid
Internet Bid
€60.00
Starting Bid
€80.00
Friedrich-Ebert-Str. 11-12
Düsseldorf, 40210
Germany
Ask a Question|