×
0 selections
0 selections
Lot 0128
KARABAGH Kaukasus, Ende 19. Jh. 184 x 124 cm. Gebrauchsspuren.

Starting Bid

€200.00

  • 28%

KARABAGH Kaukasus, Ende 19. Jh. 184 x 124 cm.

Estimate €200 - €220
|Sell a Similar Item
Bidder
Bid
Internet Bid
€1,000.00
Internet Bid
€950.00
Internet Bid
€900.00
Internet Bid
€850.00
Internet Bid
€800.00
Internet Bid
€750.00
Internet Bid
€700.00
Internet Bid
€650.00
Internet Bid
€600.00
Internet Bid
€550.00
Internet Bid
€500.00
Internet Bid
€450.00
Internet Bid
€420.00
Internet Bid
€390.00
Internet Bid
€360.00
Internet Bid
€330.00
Internet Bid
€300.00
Internet Bid
€280.00
Internet Bid
€260.00
Competing Bid
€240.00
Internet Bid
€220.00
Competing Bid
€200.00
Starting Bid
€200.00
Friedrich-Ebert-Str. 11-12
Düsseldorf, 40210
Germany
Ask a Question|