×
0 selections
0 selections
Lot 0129
KAYSERI SEIDE Türkei, 2. Hälfte 20. Jh. 101 x 69 cm. Gebrauchsspuren.

Starting Bid

€100.00

  • 28%

KAYSERI SEIDE Türkei, 2. Hälfte 20. Jh. 101 x 69 cm.

Estimate €100 - €110
|Sell a Similar Item
Bidder
Bid
Internet Bid
€150.00
Competing Bid
€140.00
Competing Bid
€130.00
Internet Bid
€120.00
Competing Bid
€110.00
Internet Bid
€100.00
Starting Bid
€100.00
Friedrich-Ebert-Str. 11-12
Düsseldorf, 40210
Germany
Ask a Question|