×
0 selections
0 selections
Lot 0533
Polychrome wood, traces of use. Itruri, D.R. of Congo. 53x25cm. Provenance : Ex Jean Claude Toulon, Paris.

  • 23% up to €100,000.00
  • 16% above €100,000.00

Itruri mask

Estimate €700 - €1,000Dec 15, 2016
Bagnolet, FR