Sold2022Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft,Een lot van twee aardewerk borden met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. JapanTwee porseleinen Imari borden met cachepot decoratie. Japan, 18e eeuwSee Sold Price
Sold2022Twee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18eTwee porseleinen Imari borden met floraal decor. Japan, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Twee porseleinen deksels, 1x Imari met figuur als greep enTwee porseleinen deksels, 1x Imari met figuur als greep en 1x 6kantig. Japan, 18e en 19e eeuw. .See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. CEen porseleinen theebus en dekselpotje met floraal decor. China, 18e eeuw. De theebus gemonteerd met zilveren deksel.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuEen porseleinen theebus met landschapsdecor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China,Een porseleinen schotel gedecoreerd met pioenrozen. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.Een porseleinen schotel met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.Een aardewerk schotel met floraal decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van zes porseleinen borden met floraal decor. ChinaEen set van zes porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. ChinEen porseleinen kendi gedecoreerd met landschapsdecor. China, 17e/18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China,Een set van 3 porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China,Een lot diverse koppen en schotels met Imari decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeEen set porseleinen borden met floraal decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuEen porseleinen schotel met Lowestoft decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waarondEen lot bestaande uit een aardewerk schotel en bord waaronder een met Wanli decor. Delft, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. CEen lot diverse porseleinen borden met Famile Rose decor. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022En lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. ChEn lot van twee porseleinen Famile Rose kop en schotels. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Amsterdams bonte kom met vissen decor tusseEen porseleinen Amsterdams bonte kom met vissen decor tussen florale decoratie. China, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China,Een lot divers porselein waaronder met Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelEen aardewerk tegelkwadrant ster en tulp decor en een ingelijste tegel met bloempot decor, beide mangaankleurig. Holland, 18e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. CEen lot divers porselein met Famile Rose en Kanton decor. China, 18e/19e eeuw.See Sold Price
Sold2024Portuguese glazed ceramic tiles with ornaments, framed as a tile tableau, 18th/19th centuryPortuguese glazed ceramic tiles with ornaments, framed as a tile tableau, 18th/19th centuryPortugese geglazuurde keramische tegels met ornamenten, ingekaderd als tegeltableau, 18e/19e eeuw59 x 31 cmSee Sold Price
Sold2022Een porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, mEen porseleinen bord met decoratie van twee lange lijzen, met zilveren beugel, gemerkt Chenghua. China, Kangxi. Zilveren beugel, 19e eeuw.See Sold Price
2 days LeftMichael's GalleryBev Doolittle "Watercolor Study (3 Horses)" Double Signed Original Watercolor$17,400
6 days LeftDoyle New YorkAn amusing Yves Saint Laurent Christmas card drawing featuring La Vilaine Lulu$300
2 hrs LeftTemplum Fine Art AuctionsExceptional Virgin of the Rosary in the manner of Juan de Espinal Sevillian school of the 18th€6,500