×
0 selections
0 selections

Jan Meijer (1927-1995) 'Moderne compositie', gesigneerd

Lot 0199
Jan Meijer (1927-1995) 'Moderne compositie', gesigneerd en gedateerd 6 '61 l.b., doek. Afm. 116 x 73 cm.

  • 30%

Estimate €500 - €700Jun 9, 2017
Herengracht 74
Middelburg, 4331PX
Netherlands
Ask a Question|