×
0 selections
0 selections
Lot 0364
Zilveren miskelk, versierd met druivenranken. Binnenkant cuppa verguld. Onduidelijk gekeurd, 19e/20e eeuw. H. 25,5 cm. Gew. ca. 445 gr.

  • 30%

Zilveren miskelk, versierd met druivenranken.

Estimate €200 - €300Jun 9, 2017
Herengracht 74
Middelburg, 4331PX
Netherlands
Ask a Question|