×
0 selections
0 selections
Lot 0016
Tecnica mista su cartoncino, cm 35x50;
firmata.

ENG
Original art mixed technique on thin cardboard;_x000D_
signed.

Starting Bid

€275.00

  • 20%

GIOVANNI ROMANINI - Satanik

Estimate €275 - €600
|Sell a Similar Item
Bidder
Bid
Internet Bid
€425.00
Competing Bid
€400.00
Internet Bid
€375.00
Competing Bid
€350.00
Internet Bid
€325.00
Starting Bid
€275.00