×
0 selections
0 selections
Lot 0016
Tecnica mista su cartoncino, cm 35x50;
firmata.

ENG
Original art mixed technique on thin cardboard;_x000D_
signed.

Starting Bid

€275.00

  • 20%

GIOVANNI ROMANINI - Satanik

Estimate €275 - €600Feb 17, 2018