×
0 selections
0 selections

William KLEIN (Né en 1929) Woman with hat + 5 roses,

Lot 0371
William KLEIN (Né en 1929)
Woman with hat + 5 roses, Paris , 1956 (Vogue)
Tirage argentique
Titré, daté et signé au crayon au dos
30 x 39,5 cm

  • 28%

Estimate €3,000 - €5,000Mar 24, 2018