×
0 selections
0 selections
Lot 7282
Hans Münnich (1892-1970), Rosenstillleben, Öl/Lwd., u. li. sign., 60 x 50 cm, ger. 69 x 59
cm

German:
Hans Münnich (1892-1970), Rosenstillleben, Öl/Lwd., u. li. sign., 60 x 50 cm, ger. 69 x 59 cm

Starting Bid

€100.00

  • 32%

Hans Münnich (1892-1970), Rosenstillleben, Öl/Lwd., u.

Estimate €100 - €200
3d16h36m7s
€100
Secure
Manteuffelstr 27
Tempelhof
Berlin, D-12103
Germany
Ask a Question|