Sold2021Antanas Baranauskas Lithuania LithuanianAntano Baranausko autografas, 1893 m.Baranauskas, Antanas (1835-1902) - poetas ir vyskupas.Rezoliucija Veivirzenu baznycios inventorizacijos bylos pabaigoje. Rankrastis, 4 nenumeruoti lapai ir 2 tustiSee Sold Price
Sold2020Antanas Juska Lithuania LithuanianJuska, Antanas (1819-1880)Lietuviskos dajnos, uzrasytos par Antana Juskevice apigardoje Pusalaciu ir Velůnos is zodziu lietuviu dajnininku ir dajnininkiu Antra lajdaKazane: Imperatoriskojo universiSee Sold Price
Sold2020Antanas Juska Lithuania LithuanianJuska, Antanas (1819-1880)Lietuviskos dajnos, uzrasytos par Antana Juskevice Velůnos apigardoje is zodziu lietuviu dajnininku ir dajnininkiu Trecia knygaKazane: Imperatoriskojo universiteto spaustuSee Sold Price
Sold2020Antanas Smetona Lithuania LithuanianPortretine nuotraukaLietuvos Respublikos Prezidentas A. Smetona XX a. 4 des., Kaunas, fotopop., sid., brom., 8,5 x 13,5.See Sold Price
Sold2019Antanas Sutkus Lithuanian LithuaniaAntanas Sutkus (g. 1939) Zapyskis 1973, fotopop., 31,2 x 29,6 Sign. AD: A. Sutkus, Zapyskis/1973See Sold Price
Sold2023Antanas Sutkus Artojas, zemaitijaAntanas Sutkus (g. 1939) Artojas, zemaitija 1964, fotopop., 39 x 30 Sign. KP: A. Sutkus, 1964 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2019Bergen Smetona Lithuania LithuanianAlbertas Van der Bergenas Medalis "Pirmasai Lietuvos prezidentas Antanas Smetona 1919" 1919, bronza. Skersmuo - 50 mm, 46 g., tir. 300. Lietas Medallic Art Co, NiujorkeSee Sold Price
Sold2019Lietuviu kryziai Lithuania LithuanianLietuviu kryziai = Croix lithuaniennes / Lietuviu dailes draugija; surinko Antanas Jarosevicius; izanga parase J. Basanavicius; vinjetes is tautiniu motyvu sutaise A. zmuidzinavicius. Vilnius: LietuviSee Sold Price
Sold2023V. Gurskis Ziema netoli jurosValdas Antanas Gurskis (g. 1936) Ziema netoli juros 1992, kart., al., 39,3 x 50,3 Sign. AK: Gurskis 92 Keywords: Lithuania LithuanianSee Sold Price
Sold2022Valdas Antanas Gurskis PeizazasValdas Antanas Gurskis (g. 1936)Peizazas su gandralizdziu1981, drb., al., 80 x 60Sign. AD: Gurskis 81Keywords: Lithuanian LithuaniaSee Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.Ã…Å“See Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2021Stanilaw Zukowski Poland Lithuania LithuanianStanislovas Zukovskis (Stanilaw Zukowski 1911- 1982)Kermosius Lukiskiu aiksteje1938, pop., ofortas, 29 x 42, lakstas 35 x 52Sign. AD: St. Zukovski, Vilno 1938See Sold Price
Sold2020Stasys Eidrigevicius Lithuania LithuanianStasys Eidrigevicius (g. 1949)FiguraXX a., 9 des., pop., tusas, akv., 29,5 x 22See Sold Price
Apr 27Lakeshore Event CenterAdomas Varnas (1879-1979), "Portrait of Dr. Alvina Sabanas" oil on Canvas$300(1 bid)
15 hrs LeftMynt Auctions1922 Kaunas Lithuania Early Early Airmail Cover To Libau Latvia Sc#C21-C26$360
6 days LeftMynt Auctions1941 Ch Rumkowski Germany Litzmannstadt Ghetto PS postcard Cover To Lithuania$440