Sold2021Bokalas Memel Lithuania LithuanianBokalas "Memeler Actien-Brauerei * ". XX a. pr., Vokietija.Stiklas, alavas, emaliniai dazai. Matmenys: aukstis - 17 cm.See Sold Price
Sold2020Hotel Memel Lithuania LithuanianDekoratyvine skulpturele "Viesbutis "Baltischer Hof". Klaipeda. 1925-1939 m. Su irasais - "MEMELER ACTIEN-BRAUEREI", "HOTEL BALTISCHER HOF MEMEL" ir "MEMELER ACTIEN-BRAUEREI / BEI UNS SPIELT DIE MUSIKSee Sold Price
Sold2020Album von Memel Lithuania LithuanianAlbum von Memel und Umgegend: 23 Ansichten nach Momentaufnahmen in PhotographiedruckBerlin Globus Verl. [1910], [12] nenumeruotu lapu, 27 x 35.Didelio formato, prabangiai isleistas albumasSee Sold Price
Sold2021Vokieciu sarvuociai Memel Lithuania LithuanianVokieciu sarvuociai Klaipedoje 1939 m.Fotografija, 9 x 14Klaipeda, 1939 m. kovo men.See Sold Price
Sold2020Memel tram Lithuania LithuanianKlaipedos tramvajus apie 1930 m. Fotografas Stasys Vaitkevicius (Skuodas). Nuotr. (fotopop., 8,8 x13,1). KP - fotografo antspaudas. Klaipedos tramvajus veike 1904-1934 m.; tai buvo vienintelis elektriSee Sold Price
Sold2020Memel Klaipedos gatve Lithuania LithuanianNuotrauka. Klaipedos gatve A. Hitlerio apsilankymo metu 1939, fotopop., sid., brom, 17 x 23Nuotrauka atspausta Vienoje, Agentur Schostal (Austrijos ziniasklaidos fotoagentura). Agentur Schostal spaudaSee Sold Price
Sold2022Zenklelis su Klaipedos herbuZenklelis su Klaipedos herbu veliavos fone Klaipeda. XX a. vidurys. Metalo lydinys, emalis. Aukstis - 3 cm, plotis - 2,5 cm. Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
Sold2023Klaipedos uostasKlaipedos uostas Memel. Am Winterhafen. Autorius A. Frohlich, signatura AD. Spalvinta akvaforta, 17 x 20, apie 1920 Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
Sold2022Klaipedos panoramaKlaipedos panorama"Associated Press Photo" fotokorespondentasFotografija, 17,5 x 23, su masinrastiniu paaiskinamuoju tekstu kitoje puseje.New York, 1938Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
Sold2022Klaipeda garlaivis po tiltuKlaipeda garlaivis po tiltuFotografas A. G. SchmidtFotografija 10,5 x 14,5Hamburg, XX a. 4 des.Keywords: Lithuania Lithuanian MemelSee Sold Price
Sold2020Skulpturele Tarnas Meml Lithuania LithuanianSkulpturele "Tarnas", padeka uz 50 metu istikima tarnyba Vereinigte Sprit und Brauhaus A.G. Memel tarnui Hansui Brumshagenui alaus darykloje. Vokietija. 1939-1944 m.Su irasais - "Vereinigte Sprit u BrSee Sold Price
Sold2021Gruss aus Schwarzort Lithuania LithuanianJuodkrante, Gruss aus Schwarzort, 1900 m.Verlag v. Rob. Schmidt, Memel.Atvirukas 9 x 14. Siusta pastu 1900 m.See Sold Price
Sold2020Jonas Mackevicius Lithuania LithuanianJonas Mackevicius (1872 - 1954) Miskas Iki 1944, drb., al, 51 x 66 Sign., AD: J MackeviciusSee Sold Price
Sold2019Hansson Lithuania LithuanianJalmaras Hansonas (Hjalmar Hansson, 1864- po 1932) Audringa jura XIX a. pab. - XX a. pr., drb., al., 66 x 82 Sign. AK: HJ. HanssonSee Sold Price
Sold2021Adomas Galdikas Lithuania LithuanianAdomas Galdikas (1893-1969)PeizazasXX a . 6-7 des., kart., temp., 74 x 114Sign. AD: A. GaldikasSee Sold Price
Sold2020Albert Swieykowski Lithuania LithuanianAlbertas Sveikovskis (Albert Swieykowski, 1829 - ?) Vilniaus panorama nuo Uzupio (Vilnele, Vizitieciu ir Misionieriu baznycios) XIX a. II p., fotopop., sid., brom., kartonas, autorinis ispaudas AC, 16See Sold Price
2021Ostra Brama Lithuania LithuanianIkonele "Ausros Vartu svc. Dievo Motina", su aptaisu ir remeliu XIX a. pab. Lietuva.Varis, stampavimas, emalis, auksavimas, audinys. Remelis - varis, stampavimas, azuras, sidabravimas. Matmenys 6,5 xSee Sold Price
Sold2020Juozas Tumas Vaizgantas Lithuania LithuanianNuotrauka. Ekonomines kariu bendroves fotostudijaJuozas Tumas-Vaizgantas (1869-1933) sventina studentu mediku korporacijos "Fraternitas Lituanica” veliava. 1924, Kaunas, fotopop., sid., brom., 1See Sold Price
Sold2020Kazys Simonis Lithuania LithuanianKazys Simonis (1887 - 1978) Fantazija1961., pop., temp., misri techn., 38,5 x 50Sign. AD: K.Ã…Å“See Sold Price
Sold2020Ignacas Scedrovskis Lithuania LithuanianIgnacas Mauricijus Scedrovskis (1815 - 1870)Pyragaiciu pardavejas1839 - 1845, pop., litografija, 26,2 x 28,8Sign. AK: kliseje Gime 1815 m. Raseiniuose. Mokesi tapybos Vilniaus universitete pas J. RustSee Sold Price
Sold2021Vytautas Ignas Lithuania LithuanianVytautas Ignas (1924-2009)Berniukas su dudeleXX a. 6 des. kart., tusas, akvarele, 76 x 51Sign. AD: IgnasSee Sold Price
Sold2021Nijole Valadkeviciute Lithuania LithuanianNijole Valadkeviciute (1944-2020)Paukste1995, drb., al., 63 x62KP: giminaiciu patvirtinimas.See Sold Price
Sold2021Edward Karniej Lithuania LithuanianEdvardas Karniejus (Edward Karniej, 1890-1942)Berniuko portretas1942, pop., sangv., 39,5 x 31,5 Sign. AK: monograma 1942See Sold Price
Sold2021Paukstiene Lithuania LithuanianJadvyga Dobkeviciute - Paukstiene (1913-2005)Lietuves vakaroja1965, drb., al., 51 x 100Sign. Jadv. PaukstieneSee Sold Price
2 days LeftLakeshore Event CenterAdomas Varnas (1879-1979), "Portrait of Dr. Alvina Sabanas" oil on Canvas$300(1 bid)
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Technical bulletins / service circulars folder f€70
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Illuminated sign 'Alfa Romeo Milano'€700
2 days LeftArk Auctions IncLARGE LITHUANIAN --AMERICAN BRONZE SCULPTURE JACQUES LIPCHITZ GUITARIST$4,500
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Model car from the manufacturer 'CMC Exlusive Mo€120
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo 17x model car in scale 1:16 / 1/18 / 1:14€300
5 days LeftBlock Auction HouseBurago Grand-Prix 1 Red Brabham Alfa Parmalat 1/14 Die-Cast Metal Model Car in Original Box$5
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo 10 paint samples from 1983€50
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Technical bulletins / service circulars from 195€70
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Model car from the manufacturer 'CMC Exlusive Mo€120
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Original b/w press photo GP of Europe Spa 1925€150
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Archive Harry Vossen€200
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Official guide to the Milan Motor Show 1938€240
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Archive Harry Vossen€300
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Leather on-board folder from the 30s€900
May 17Ni-Cola Classics - Automobilia Auction & Classic Car SalesAlfa Romeo Radiator grille for type 8C€2,400