Sold2022Ülo Sooster (Estonian 1924 - 1970)Istuv akt. 1957. Joonistus (Tušš). Vm 26.3 x 18 cm. Suurus raamiga: 43.5 x 33.9 cm.See Sold Price
Sold2021ESTONIAN MIXED MEDIA PAINTING BY YULLO SOOSTERYullo Ilmar Sooster (Sovite, Estonian, 1924-1970) mixed media painting on board, Junipers, 1970. Signed and dated lower right. Sooster, one of the largest representatives of unofficial art. DimensionsSee Sold Price
Sold2021ESTONIAN MIXED MEDIA PAINTING BY YULLO SOOSTERYullo Ilmar Sooster (Sovite, Estonian, 1924-1970) mixed media painting on board, Junipers, 1970. Signed and dated lower right. Sooster, one of the largest representatives of unofficial art. DimensionsSee Sold Price
Sold2023ESTONIAN MIXED MEDIA PAINTING BY YULLO SOOSTERYullo Ilmar Sooster, Estonian, Soviet era, 1924 to 1970, mixed media painting on wood board depicting a Surreal composition, 1966. Signed and dated, lower right. Framed. Provenance: Shapiro Auctions NSee Sold Price
Sold2023Ülo Sooster (1924 – 1970)Konstruktsioon. Vee peal hiilija.1961. Viltpliiats. Paber. Lm 27.2 x 18.9 cm, vm 26 x 17.8 cm. Ülo Soosteri lähemate õpingukaaslaste hulka kuulus ka Valve Janov, kellel oli nii tema vSee Sold Price
Sold2021Ilmar Malin (Estonian 1924 – 1994)Teos, milles võib näha Ülo Soosteri kaudset mõju. See avab sümbolistlik- poolabstraktsete teoste rea Malini 1950.aastate lõpu-1970.aastate alguse loomingus. Paremal keskeSee Sold Price
Sold2021Ilmar Malin (Estonian 1924 – 1994)1960.aastate lõpust tugevneb järjest sürrealistlik suunitlus I.Malini loomingus ning 1970.aastate teiseks pooleks kujunes välja mingi teine kummaline kvaasireaalsus, mis kütkeSee Sold Price
Sold2021Lembit Saarts (Estonian 1924 - 2016)Lembit Saartsil õnnestusid – nagu Valdur Ohakalgi – hästi improvisatsioonid. Mängleva kergusega on ta loonud siin rõõmsa rannaidülli. Meisterlikult on edasi aSee Sold Price
Sold2021Lembit Saarts (Estonian 1924 - 2016) NooredKunstnik kujutab standardset sotsialistlikku linna uusehituste ning monumendiga ja noorpaari lapsevankriga. Iive oli tollal kasvav. Kujund on ambivaletne – võimalik, et tõsimeelselt poSee Sold Price
Sold2021Ilmar Malin (Estonian 1924 – 1994)Ilmar Malin lõpetas ERKI 1954.aastal ning esines juba 1950.aastate teisel poolel tugevate portreedega, mis sageli näitasid inimest harjumuslikus miljöös (“Ain Kaalep”,See Sold Price
Sold2021Ilmar Malin (Estonian 1924 – 1994)Loodusmotiivid omandavad Ilmar Malinil juba 1960.aastate teisel poolel sümbolistliku tähendusrikkuse ja sürrealistliku varjundi. Sageli võib tema töödel näha linde,See Sold Price
Sold2021Henn-Olavi Roode (Estonian 1924 - 1974)“Eelkõige oli Henn Roode Vabbe õpilane, kellega teda sidus tihedam kui tavaline õpilase-õpetaja suhe. Roode on kõige vabbelikum pallaslane, keda tean. Käesolev portSee Sold Price
Sold2020Noe Canjura oil on canvasNoe Canjura oil on canvas, (Spanish, 1924-1970)abstract composition titled "Foulecle de Poire" , signed lower right, sight size 24" x 18", frame size 31" x 25", hand printed on canvas on verso title aSee Sold Price
Sold2023Zsolnay Pecs Art Nouveau Japonisme Ceramic VaseZsolnay Japanese-inspired Art Nouveau-manner ceramic vase, in taupe with hand-painted red and copper flowers and vines; marked underneath in the manner used 1924-1970. 4.5" H.See Sold Price
Sold2021Nigul Espe (Estonian 1907 - 1970) Tartu VaadeTartu sõjaaegsed purustused olid suured. Pallaslane Nigul Espe on loonud aastatel 1941–45 rea asjalikke ja seda mõjuvamaid õlimaale ja akvarelle varemeis linnast. Pomm ja põleng tõid Jaani kiriSee Sold Price
Sold2021Eduard Kutsar (Estonian 1902 - 1970)E.Kutsarile omases , võluvalt naiivses laadis ja omamoodi peenes, otsekui luitunud värvigammas figuurirohke žanrimaal , mis vääriks kohta ajajärgu maalikunsti püsiekSee Sold Price
Sold2022Eduard Kutsar (Estonian 1902 - 1970)Kivirahnud rannal. 1925. Õli. Jämedatoimne lõuend. 29.8 x 41 cm. Üks varasemaid teadaolevaid E. Kutsari maale tema esimesest õppimisjärgust Pallases K. Mäe juurSee Sold Price
Sold2024John Harrison Levee (1924-2017), Untitled, 1970, Gouache and mixed media on paper, 29" H x 22" WJohn Harrison Levee(1924-2017)Untitled, 1970Gouache and mixed media on paperInitialed and dated lower right: J.L29" H x 22" WSee Sold Price
Sold2021KONSTANTIN LOMIKIN (RUSSIAN 1924-1993)KONSTANTIN LOMIKIN (RUSSIAN 1924-1993) Sunset,1970 oil on board 39 x 49 cm (15 3/8 x 19 1/4 in.) signed lower left; export stamp twice on verso PROVENANCE Paul Hawkins Gallery, London Acquired at thSee Sold Price
Sold2019Winston Eugene McGee, (American, b. 1924), CaryatidWinston Eugene McGee (American, b. 1924) Caryatid III, 1970 lithograph signed, inscribed A/P, titled and dated in pencil 23 3/4 x 15 3/4 inches. Estimate $100-200See Sold Price
Sold2023Richard Mayhew, b. 1924, untitled, LandscapeRichard Mayhewb. 1924untitled, Landscapec. 1970-1980pencil drawing on paper17 x 19-1/2 inchessignedSee Sold Price
Sold2023Ruddy Duck Pair by Delbert "Cigar" Daisey (b. 1924)Ruddy Duck Pair Delbert "Cigar" Daisey (b. 1924) Chincoteague, VA, c. 1970 11 in. long Two gunning models bearing the maker's "Cigar" brand on undersides. Original paint with light wear. Provenance: MSee Sold Price
Sold2020Town, Harold Barling - Horatio State - 1970Town, Harold Barling (1924-1990) Horatio State (1970) Description: Serigraph on paper, 18/200, signed and dated on lower right Town 70 Dimension (PO): 37" x 24" Dimension (CM): 93.98 x 60.96 cmSee Sold Price
Sold2021Enrico Baj (Italian 1924-2003) "Bacchanal," c. 1970Enrico Baj (Italian 1924-2003) "Bacchanal," c. 1970, etching in colors, signed and numbered, from an edition of 60. Framed. Size: 15'' x 21'', 38 x 53 cm (plate); 24'' x 32'', 61 x 81 cm (frame).See Sold Price
May 04Jay Anderson AuctionCirca 1970 Signed Color Serigraph (Western World) (Robert William Addison 1924- 1988) ;Artist Proof$50(2 bids)
5 days LeftBill Hood & Sons Art & Antique AuctionsUS 90% Silver Coins 19.70 Face Value. 2 Morgan Dollars 1883 & 1884 O, 9 Peace Dollars 1923 and$275(3 bids)
6 days LeftRoGalleryEduardo Paolozzi, Early Mental of 300 Geniuses from General Dynamic F.U.N. Portfolio,$300
6 days LeftRoGalleryEduardo Paolozzi, Twenty Traumatic Twinges from General Dynamic F.U.N. Portfolio, Photolithograph$300
2 days LeftSan Rafael Auction GalleryDiane Arbus, "Untitled #4", Costume Party, 1970, Gelatin Silver Print$3,000
179 Lots AwayAhlers & Ogletree Auction Gallery1924 US $20 SAINT-GAUDENS GOLD COIN PENDANT$1,500(3 bids)
4 days LeftDonny Malone AuctionsVintage Violin and Bow in Case, copy of Joseph Guarnerius, Germany, Has Label Date 1924$40(2 bids)
May 04BucklinWarhol, Andy; Portraits [RARE 1970 MULTIPLES INC PORTFOLIO - LTD ED. 1200 COPIES]$50(1 bid)
45 Lots AwayFreeman's | HindmanKarl Wirsum (American, 1939–2021) First Portrait of the Brand New Star, 1970$500