Sold2022Een bronzen wierookbrander. China, 19 en 20e eeuw.Een bronzen wierookbrander. China, 19 en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. ChEen bronzen wierookbrander met op de deksel een foo-dog. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figurEen bronzen wierook brander op sokkel gedecoreerd met figuren in het centrum en adelaar op deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China,Een wierookbrander in hoorn gedecoreerd met draken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20eEen bronzen lampvoet gedecoreerd met een draak. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. ChinaEen lot diverse cloisonne waaronder twee dekseldozen. China, 19e en 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas enEen lot Nanking aardewerk bestaande uit een balustervaas en dekselpot. China,1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken enEen grote bronzen wierookbrander gedecoreerd met draken en Chinese tekens. China, circa 1900.See Sold Price
Sold2022Een lot van twee porseleinen kommen waarvan een met drakenEen lot van twee porseleinen kommen waarvan een met draken decor en een met landschapsdecor. China, 19e/20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met drakenEen Satsuma aardewerk wierookbrander gedecoreerd met draken en foo-dogs op het deksel. Japan, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde dEen Yixing theepot, gemerkt aan onderzijde en binnenzijde deksel. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een 4-pas vormige geemailleerde balustervaas met vogels enEen 4-pas vormige geemailleerde balustervaas met vogels en floraal decor in perken. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met fEen porseleinen Famille Rose dekselpot en dekselvaas met floraal decor. China, midden 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diversEen groen geglazuurde penselenhouder gedecoreerd met diverse kalligrafie figuren en Chinese tekens, gemerkt aan onderzijde. China, begin 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog opEen Yixing theepot geecoreerd met teksten en een foo-dog op deksel, gemerkt aan onderzijde. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een cloisonne Guan-Yin staande op een lotusbloem. China, 20Een cloisonne Guan-Yin staande op een lotusbloem. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeerEen bamboekoralen snijwerk met het gezicht van een wijsgeer. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helftEen bamboekoralen snijwerk met een Boeddha. China, 1e helft 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 2Een spekstenen figuur van een hovelinge met lamp. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje enEen lot diverse plateel bestaande uit een asbak, vaasje en schaal. 20e eeuwSee Sold Price
Sold2022Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.Een set porseleinen hofdames. China, eind 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.Een monochroom celadon craquele vaas. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij eenEen set spektstenen sculpturen voorstellende kippen bij een kooi, gemerkt aan onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
Sold2022Een Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstEen Nanking baluster vaas met gepolychromeerd decor, voorstellende een veldslag. Gestempeld a.d. onderzijde. China, 20e eeuw.See Sold Price
6 days LeftMetropolitan Auction of Art.-Regis Auction(245) A SET OF TWO HUNDRED FORTY FIVE ENGRAVED WOOD BLOCK PRINTING COLLECTION OF DAOIST TEXTS: 'THE$150,000
6 days LeftMetropolitan Auction of Art.-Regis AuctionA RARE QING DYNASTY BLUE PAINTED ENAMEL PORCELAIN VASE.$19,000
6 days LeftMetropolitan Auction of Art.-Regis AuctionATTRIBUTED AND SIGNED ZHANG DAQIAN (1899-1983). A INK AND COLOR ON PAPER HANGING PAINTING. H696$47,500
2 days LeftBonhamsEUGÈNE BOUDIN (1824-1898) Dunkerque, La ville et la Cathédrale€10,000(1 bid)
1 day LeftRago Arts and Auction CenterRufino Tamayo, Cabeza en violeta (from the Rufino Tamayo 16 Aguafuertes 1976 portfolio)$550(6 bids)
6 days LeftMarnie Collection AuctionSCHUMACHER CHINOISERIE FABRIC IN CHINA BLUE 100 % LINEN 4 YARDS$300
Jun 13Eldred'sSERGUEI BABKOV (Russian Federation, 1920-1993), Nudes at the beach., Oil on board, 19" x 13". Framed$350
Jun 10First Arts Premiers Inc.Attr: JACK JAMES, KWAKWA̱KA̱ʼWAKW, NORTHWEST COAST, Sisiutl and Bird Headdress, c. 19CA$2,000
Jun 15Hess Fine AuctionsHammerman Bros. Over 1ctw Diamond 18k Gold En Tremblant Rose Signed Numbered Clip – Opens & Closes$80(5 bids)