Zurich, Switzerland
A147 Asian Art,Antiquities,Jewelry & Watches
Lot Number: Lowest
1023: Lokeshvara Simhanada Nepal/Tibet, datiert 1599, aberEst. CHF 2,000-CHF 3,000