Stephan Harmanus, 'Tiergarten XII', 2011
Öl auf Leinwand. 50 x 60 cm. Verso sign. und dat.: S. Harmanus 2011. Gerahmt.
- 21% up to €1,000,000.00
- 21% up to €10,000,000.00
- 21% above €10,000,000.00
Estimate €2,600 - €3,120
Item located in Munich, deSee Policy for Shipping