TALLRIKAR, 6 st, "Berså", STIG LINDBERG, Gustavsber
Bruksslitage, några repor, en med betydande slitage. Diameter 24 cm.
See lot description.
- 20%
Estimate SEK 100 - SEK 200
Item located in Solna, Stockholm, seSee Policy for Shipping