HENRI DE COCKER (1908-1978)
View More Items in ArtRelated Art
More Items in Art
Untitled.
Charcoal and aquarel on linen. Signed 'De Cocker'.
Provenance:
Maurits Bilcke
Exhibition:
Tervuren, Privé kunstbezit te Tervuren en omgeving, 1966
58 x 39 cm(77.5 x 59 cm)
Description FR
Sans titre.
Fusain et aquarelle sur lin. Signé 'De Cocker'.
Provenance:
Maurits Bilcke
Expo:
Tervuren, Collections privées à Tervueren et environs, 1966
Beschrijving NL
Zonder titel.
Houtskool en aquarel op linnen. Getekend 'De Cocker'.
Herkomst: Maurits Bilcke
Expo: Tervuren, Privé kunstbezit te Tervuren en omgeving, 1966
Provenance:
Maurits Bilcke
Exhibition:
58 x 39 cm(77.5 x 59 cm)
Description FR
Sans titre.
Provenance:
Maurits Bilcke
Expo:
Beschrijving NL
Zonder titel.
Herkomst: Maurits Bilcke
- 28%
HENRI DE COCKER (1908-1978)
Estimate €150 - €250
Item located in Antwerp, Antwerp, beSee Policy for Shipping