(franken Pzn) P.c. Boutens, Oud-perzische Kwatrijn - Dec 09, 2021 | Bernaerts Auctioneers Bv In Antwerp

(Franken Pzn) P.C. Boutens, Oud-Perzische Kwatrijn

item-117593817=1
item-117593817=20
(Franken Pzn) P.C. Boutens, Oud-Perzische Kwatrijnen. 's Gravenhage, (A.A.M. Stols), 1926.
In-8°. 107 gen.pp. Een van de 45 met de hand gen. ex. op simili-Japans (en niet keizerlijk, zoals in colophon), nr. 44 (Arabisch genummerd, en niet Romeins, zoals vermeld in colophon). Met portret door J. Franken Pzn als frontispice. Dit ex. heeft extra afdruk van het portret op fijn Japans papier, los bijgevoegd. Getekend en gedateerd in potlood 'J Franken Pzn/ 26' en met annotatie '2e Proef (handdruk). Het ex. is niet afgesneden (ca. 27,8 x 18,5 cm).
Ingenaaid onder orig. omslag, rug beschadigd (stukjes ontbreken).
Van Dijk 65. Lit.: Van Dijk 65.

Description FR

Beschrijving NL
  • 28%

Estimate €250 - €350
Starting Price €220

Item located in Antwerp, Antwerp, be

Bernaerts Auctioneers BV

Bernaerts Auctioneers BV

Antwerp, Belgium230 Followers