(Franken Pzn) P.C. Boutens, Oud-Perzische Kwatrijn
(Franken Pzn) P.C. Boutens, Oud-Perzische Kwatrijnen. 's Gravenhage, (A.A.M. Stols), 1926.
In-8°. 107 gen.pp. Een van de 45 met de hand gen. ex. op simili-Japans (en niet keizerlijk, zoals in colophon), nr. 44 (Arabisch genummerd, en niet Romeins, zoals vermeld in colophon). Met portret door J. Franken Pzn als frontispice. Dit ex. heeft extra afdruk van het portret op fijn Japans papier, los bijgevoegd. Getekend en gedateerd in potlood 'J Franken Pzn/ 26' en met annotatie '2e Proef (handdruk). Het ex. is niet afgesneden (ca. 27,8 x 18,5 cm).
Ingenaaid onder orig. omslag, rug beschadigd (stukjes ontbreken).
Van Dijk 65. Lit.: Van Dijk 65.
Description FR
Beschrijving NL
Description FR
Beschrijving NL
- 28%
Estimate €250 - €350
Item located in Antwerp, Antwerp, beSee Policy for Shipping