KE WESTIN, färglitografi
"Järntorget, Stockholm". Signerad och numrerad 651/770. 33.5x53 (48x65) cm.
- 23%
KE WESTIN, färglitografi
Estimate SEK 400 - SEK 800
Item located in Solna, seSee Policy for Shipping