KLAFFBORD, mahogny, 1800-tal, England
Utfällbart med 2 klaffar till rundad skiva. Låda i sargen. Avsmalnade ben försedda med hjultrissor. Slitage, skador. Höjd 71, 84x45 (->84x87) cm.
- 23%
Estimate SEKÂ 1,000 - SEKÂ 2,000
Item located in Solna, seSee Policy for Shipping